Susisiekite su manimi: arkadijus@vinokuras.lt
Arkadijus Vinokuras
Arkadijus Vinokuras - Užrašas
Blogas » Prievartaujama Europa: kiek tai dar tęsis?

Prievartaujama Europa: kiek tai dar tęsis?

Paskelbta 2016 sausio mėn. 11 d. | 0 koment.

Žymės: , , , , ,

Rytų Europos, ar arabų ir Afrikos emigrantus Vakarų valstybėse sieja viena bendra, primityvi reakcija į Vakarų liberalias vertybes: „Kokie tie vakariečiai kvailiai! Jų valstybės institucijas, biurokratus galima maustyti lyg naivų vaiką aplink pirštą! Jie visais pasitiki! Jų vyrai mulkiai! Jų humanizmas nesuprantamas! Jie priima bet ką!“.

Atvykėliai iš Afrikos ir arabų šalių dar priedo traktuoja vakarietišką moterį kaip pusnuogę, vyrui savaime prieinamą kekšę. O kaip reaguoja mūsiškiai etnopatriotai į tą civilizuotą Europą? Visiškai taip pat keikia tą pačią Europą atnešusią jiems laisvę, civilizuotas elgesio taisykles, klestėjimą.

Vengrija, o dabar jau ir Lenkija su savo nacionalizmą bei diktatūrą garbinančia vyriausybe rodo ura patriotams kelią kaip atsikratyti viskuo, apie ką mes kadaise svajojome: žodžio, saviraiškos laisvę, nuomonių pliuralizmą, nepriklausomą žiniasklaidą, laisvus rinkimus.

Tačiau Europos Sąjunga, kurios dalimi taip siekiame tapti, šiandien putleriškoje dvasioje verčiama blogio imperija. Nors toje „iškrypusioje“ imperijoje gyvena ir džiaugiasi gyvenimu šimtai tūkstančių rytų europiečių, lietuviai taip pat. Noriu pabrėžti: išvykusieji namo negrįš, kiek milijonų nekišime į propagandą „grįžkite namo“. Nes toje „gayropoje“ jiems labai pasisekė.

Tęsinys lrytas.lt


Publikuoti komentarą

Komentarai

Šiame puslapyje komentarų dar nėra.

 
Archyvas
© Arkadijus Vinokuras, 2011 - 2024 | www.vinokuras.lt | Web Sprendimas: ATO.lt design