Susisiekite su manimi: arkadijus@vinokuras.lt
Arkadijus Vinokuras
Arkadijus Vinokuras - Užrašas
Blogas » Man negera

Man negera

Paskelbta 2016 sausio mėn. 18 d. | 0 koment.

Žymės: , , , , ,

Kalbėdamas apie Lietuvą, publicistas T.Venclova pareiškė „Aš dūstu“. Profesorius L.Donskis, taip pat turėdamas omenyje Lietuvą, pridūrė: „Man skauda“. O štai man – negera. Kai klausydamas JAV prezidento B.Obamos metinio pranešimo matau, kad mūsų politikų mentalitetas, politikos ir politinių santykių kultūra tiek mažai tepažengė. Mūsiškė prezidentė, eidama link Seimo tribūnos, praeina pro Seimo narius, lyg jie neegzistuotų.

 

Kai mūsų ateities prezidentas, eidamas link Seimo tribūnos, sveikinsis familiariai su veik kiekvienu Seimo nariu, o stojęs prie mikrofono neskaitys iš popieriaus lapo, kai tas prezidentas kalbėsis, o ne sausai buhalteriškai skaičiuos atliktus darbus be lašo vizijos, manykime, kad įsigaliojo pilnavertė demokratinė politinė kultūra Lietuvoje.

 

Man negera, nes taip nėra. Kai L.Graužinienė (šiuo metu Seimo pirmininkė), 2007 m. važiavusi į Maskvą šmeižti Lietuvos, gynusi ir vis dar ginanti korumpuotą partiją bei jos vadovus, o Sausio 13-tąją patetiškai siūlo pagerbti žuvusiuosius, man negera. Atleiskite, netikiu nei vienu jos žodžiu. Man tai skamba tikra erezija.

 

                                        

                                                                                         Tęsinys lrytas.lt


Publikuoti komentarą

Komentarai

Šiame puslapyje komentarų dar nėra.

 
Archyvas
© Arkadijus Vinokuras, 2011 - 2022 | www.vinokuras.lt | Web Sprendimas: ATO.lt design