Susisiekite su manimi: arkadijus@vinokuras.lt
Arkadijus Vinokuras
Arkadijus Vinokuras - Užrašas
Blogas » Kaip "socdemai" A. Butkevičius ir Co uzurpuoja partiją savo privačiom reikmėm "derybose" su karbauskininkais.

Kaip "socdemai" A. Butkevičius ir Co uzurpuoja partiją savo privačiom reikmėm "derybose" su karbauskininkais.

Paskelbta 2016 lapkričio mėn. 8 d. | 0 koment.

Žymės: , , ,

Partijos kolega Alfonsas Brazas rašo:

"SKANDALINGA INFORMACIJA - LSDP (dalykiniai) komitetai iš tikrųjų NEDALYVAUJA (!!!) jokiame būsimos koalicinės vyriausybės programos projekto svarstyme (nagrinėjime, aptarime), nors A. Butkevičius viešai teigia priešingai - kad LVŽS vyriausybės programos projektą "Darni Lietuva" ir LSDP siūlymus dabar nagrinėja/aptaria LSDP dalykiniai komitetai (?!). Betgi tai NETIESA - nes pvz., praeitą ir šią savaitę jokių LSDP komitetų posėdžių nevyko (!!!), bent jau Aplinkos komiteto, kurio pirmininko pavaduotoju esu - tai tikrai ir Energetikos komiteto, kurio narys esu - taip pat.

Tiesa, A. Butkevičius prasitarė, kad LVŽS vyriausybės programos projektą "Darni Lietuva" atidžiai nagrinėja ir siūlymus teikia jo patarėjai - betgi tai yra LRV (premjero) patarėjai, o ne LSDP komitetų pirmininkai ir jų nariai. Gaunasi kažkoks nonsensas, nes partijos bičiuliai yra tiesiog nušalinti nuo šio svarbaus proceso, net LSDP komitetų pirmininkai (!!!), kadangi viskuo užsiima tik siauras 6 derybininkų ratelis ir keletas premjero patarėjų. Net nekalbama apie tai, kad LSDP komitetai turi susirinkti - pvz., kitą savaitę - ir aprobuoti LSDP siūlymus programai bei pačias (galutines) vyriausybės programos projekto nuostatas, bent jau - jas apsvarstyti.

Tai yra geriausia iliustracija to, kas dabar vyksta viduje partijos. Taigi, apie kokias permainas, posūkį link kairios socialdemokratinės politikos galima kalbėti, kai sprendimus dėl esminių partijos politikos nuostatų ateinantiems 4 metams užurpavo siauras derybininkų ir premjero patarėjų ratelis.

 Mane, ypač, neramina tai, kad LSDP nuostatas mokesčių ir ekonominės politikos srityje dabar labiausiai lemia... premjero patarėjas Audrius Misevičius, kuris akivaizdžiai yra laisvos rinkos fundamentalistas (neoliberalas)..."


Publikuoti komentarą

Komentarai

Šiame puslapyje komentarų dar nėra.

 
Archyvas
© Arkadijus Vinokuras, 2011 - 2022 | www.vinokuras.lt | Web Sprendimas: ATO.lt design