Susisiekite su manimi: arkadijus@vinokuras.lt
Arkadijus Vinokuras
Arkadijus Vinokuras - Užrašas
Blogas » 10 nemokamų elektros šokų – ir visi tapsime laimingi

10 nemokamų elektros šokų – ir visi tapsime laimingi

Paskelbta 2015 spalio mėn. 22 d. | 0 koment.

Žymės: , , , , ,

Nesupratote? „Šiuolaikinė“ Lietuvos psichiatrija dėmesį skiria ne psichologinei depresijos ar kitų psichinių ligų prevencijai, bet vaistams arba šiuo atveju, anot Respublikinės Vilniaus psichiatrinės ligoninės vadovo Valentino Mačiulio, psichologinei pagalbai finansuojamai brangiais tyrimais ir gydymo metodais, pavyzdžiui – elektroimpulsine terapija bei transkranijine magnetine stimuliacija.

Planuojama vienam pacientui apmokėti dešimt tokių procedūrų. Tik tiek, matyt, tereikės galutinei laimei pasiekti.

Psichiatrijos kultūra, teigianti, kad tik vaistais galima padėti į depresiją puolusiam žmogui ir panašias psichines ligas, turi gilias dvidešimto amžiaus tradicijas. Ypač nacistinės bei komunistinės diktatūros naudojo psichiatriją kaip disidentų nuraminimo įrankį- vaistais. Mano draugui, amžinatilsį Aleksandrui Jegorovui (Džiza) KGB uždarytam į Kauno psichinę ligoninę, buvo leidžiamas aminazinas.

Kauno karo ligoninėje, taip pat KGB nuoroda, man leido lašus, nuo kurių veik apakau visam mėnesiui. Mano draugui estui Aare, KGB nurodymu, darė elektrošokus jo nelaikant. Jis buvo pamiršęs viską, ką veikė tris mėnesius prieš „operaciją“.

 

Tęsinys lrytas.lt


Publikuoti komentarą

Komentarai

Šiame puslapyje komentarų dar nėra.

 
Archyvas
© Arkadijus Vinokuras, 2011 - 2022 | www.vinokuras.lt | Web Sprendimas: ATO.lt design