Susisiekite su manimi: arkadijus@vinokuras.lt
Arkadijus Vinokuras
Arkadijus Vinokuras - Užrašas
Blogas » VTEK ir mažų miestelių problema

VTEK ir mažų miestelių problema

Paskelbta 2016 vasario mėn. 16 d. | 2 koment.

Žymės: , , , ,

Druskininkų savivaldybė tapo savivaldybės bosų giminių darbo birža. Pavyzdžiui, savivaldybės valdomame Druskininkų „Aqua“ vandens parke dirba keliolika savivaldybės vadovų artimųjų, tarp jų – mero pirmoji žmona Daiva Malinauskienė ir dukra Evelina Malinauskaitė, vicemero L.Urmanavičiaus žmona Vilija Urmanavičienė, sūnus Tomas Urmanavičius, administracijos direktorės V.Jurgelevičienės sūnus Gytis Jurgelevičius, pati I.Šinkonienė, V.Taletavičiaus žmona Giedrė Taletavičienė, „Aqua“ centro valdybos pirmininko Algirdo Svirsko pusbrolis Gintaras Svirskas. Ką apie tai sako R.Valentukevičius, (VTEK)? Jokių problemų, ponios ir ponai. Tai „mažų miestelių problema“. Ką čia bepadarysi reikia suprasti?

 

Norima, matyt, pasakyti, kad iš apie 13 000 druskininkiečių, kurių darbingų yra apie 8 000 žmonių neatsirado tinkamų įsidarbinimui šioje įmonėje? Tikrai neatsirado, juk tas vietas užėmė Druskininkų creme de la creme – bosų vakai, žmonos, giminės, sūnus, dukros.

 

Ar norite sužinoti, kaip atrodo azijietiško bakšiš ir švogerizmo kultūros persmelkti miestai? Sutaupykite pinigus, į Rusiją ar Tatarstaną važiuoti nereikia. Tie miestai yra čia pat. Tai Druskininkai, Marijampolė, Utena, Lazdijai. Ar dar pavadinimų reikia? Pagrindiniai bosų gynybiniai argumentai: „mano žmona jau dirbo, kai ir aš atėjau“, „jis/ji laimėjo konkursą“. Taip, tikrai nieko nuostabaus, kol nepamatai, kad savivaldybės struktūros užpildytos giminėmis.

 

LSDP vadovybė kratosi senos tiesos beviltiškai puldama žiniasklaidą, opoziciją, kaltindama jas siekiu nuversti vyriausybę. Kas tai, naujiena? Visos opozicijos nori nuversti veikiančią vyriausybę, tik ir svajoja, kad vyriausybė susimautų. Apmaudu, bet klaidos pripažinimas Lietuvoje baisesnis už japonų sepuku.

 

                                                                                            Tęsinys lrytas.ltPublikuoti komentarą

Komentarai

 • jvochzmp3p3jcbs7cw

  <a href="http://google.us">google</a>

  <a href=http://google.us>google</a>

  r8rd3gjlj3ri5lstqn

  Publikavo MkaaEracy, 2017 liepos mėn. 25 d. 00:10 (prieš 5 metus)

 • wh0cd215642 <a href=http://cialisonline2017.com/>cialis pills</a>

  Publikavo JudithLeaks, 2017 kovo mėn. 06 d. 22:51 (prieš 5 metus)

 
Archyvas
© Arkadijus Vinokuras, 2011 - 2022 | www.vinokuras.lt | Web Sprendimas: ATO.lt design