Susisiekite su manimi: arkadijus@vinokuras.lt
Arkadijus Vinokuras
Arkadijus Vinokuras - Užrašas
Blogas » The show must go on: nenuleiskime rankų!

The show must go on: nenuleiskime rankų!

Paskelbta 2017 kovo mėn. 14 d. | 0 koment.

Žymės: , , , ,

Visuomenė pakraupusi nuo žiaurių vienas po kito Lietuvą sukrėtusių nusikaltimų. Nuo „socdeminių“ išdavysčių ginant susimovusį partijos narį. Nuo seksualiniu maniaku tapusio Seimo nario, kuris, girdi, „kovojo su sistema, kuri jį už tai dabar puola“. Ir visgi, kas bebūtų, šalis yra mūsų, o tunelio gale visuomet matosi šviesa.

Dėl šalį sukrėtusių žudynių. Negalima pasiduoti žemiausiems instinktams, reikalaujant mirties bausmės. Taip, tragiška, kad visa šutvė jaunų žmonių – pakelių grobuonys – yra pasiruošę žudyti ir itin žiauriai – kastuvo smūgiais – atima vienmetės merginos gyvybę. Taip, jeigu juos nuteis, teks mums išlaikyti dar keletą žmogėdrų iki grabo lentos, bet tokia yra humanizmo kaina: valstybė neturi teisės žudyti.

Taip, jie, kaip ir kiti nuteistieji, galimai reikalaus savo teisių, kreipsis į Strasbūrą, ir tai kokį nors bendruomenės narį siutins. Juolab kad dar negirdėti jokio atsiprašymo.

„Mūsiškiai“ rašytojos Rūtos Vanagaitės įvardyta prasme neatsiprašo. Atsiprašyti sugebantis žmogus paprastai nežudo, nebent kažkas užplaukia ant smegenų.

Tai ar atsiprašys? Jeigu rėksime „prakeikti čigonai!“, tikrai neatsiprašys. Juolab nereikėtų pamiršti, kad pastaruoju metu visą eilę žiauriausių žmogžudysčių įvykdė degradavę lietuviai. Mažiausiai ko reikia, tai ieškoti atpirkimo ožio kitataučio. Lietuvos istorijoje yra pavyzdžių, kuo gali baigtis visos tautos tapatinimas su blogiu.

 

Kalbant apie degradaciją. Degradavusių – savanaudiškumo kontekste – Lietuvoje taip pat netrūksta. Ir čia visai nesvarbus išsilavinimas ar statusas visuomenėje. Šiuo atveju kalbu apie veikėjus Seime (save vadinančius socialdemokratais), kurie gina galimai su nusikaltėliais bei Rusijos slaptosiomis tarnybomis susijusį frakcijos narį Mindaugą Bastį. Kalbu ir apie jau buvusį kandidatą į LSDP pirmininkus Zigmantą Balčytį, kuris (kaip ir bendrapartietė Vilija Blinkevičiūtė) pasirinko geresnį gyvenimą užsieniuose, o ne gelbėti visuomenės apklausose iki 7,7 procento kritusią partiją.


                                                                                             Tęsinys alfa.lt


Publikuoti komentarą

Komentarai

Šiame puslapyje komentarų dar nėra.

 
Archyvas
© Arkadijus Vinokuras, 2011 - 2024 | www.vinokuras.lt | Web Sprendimas: ATO.lt design