Susisiekite su manimi: arkadijus@vinokuras.lt
Arkadijus Vinokuras
Arkadijus Vinokuras - Užrašas
Blogas » Socialdemokratinė gegužinė -pagal Danielių Dolskį

Socialdemokratinė gegužinė -pagal Danielių Dolskį

Paskelbta 2017 rugsėjo mėn. 11 d. | 0 koment.

Žymės: , , , , , ,

Didžiojo Danieliaus Dolskio daina „Gegužinė“ (komiškas vaizdelis) puikiai iliustruoja tai, kas vyksta šiandien Lietuvos socialdemokratų partijoje. Trylika frakcijos narių mano, anot D. Dolskio, kad Gintautas Paluckas „Jaunas žmogus biški glušas/taigi reikia ir ant dūšios“. O daugiau nei pusė socialdemokratų partijos skyrių, norinčių palikti gegužinę, savo ruožtu atšauna: „Lig dvylikės menkas ūpas, kožnam buterbrodai rūpi/ Ir valstybinis kitimas po truputį augti ima“.

Pagaliau ūkio ministras Mindaugas Sinkevičius griebiasi neprofesionalaus fokuso: jo užsakyti „Spinter“ tyrimai su 8 proc. paklaida (!) skelbia, jog LSDP rėmėjai, net 66 proc., nori, kad socdemai liktų koalicijoje su karbauskininkais. Kad tie LSDP „rėmėjai“ nieko bendro neturi su pačių partijos narių – tų, siekiančių atgaivinti mirštantį jos kūną – nuomone, nė motais.

D. Dolskis ir dėl šio ministro gegužinės triuko turi ką pasakyti: „Ot, Šėtone, tau tai duosiu! Ko tu lendi prie manosios?!/ Ir pakėlęs buteliuką atsitraukia, galvą suka“. Ta „manoji“ yra nekas kita, kaip koalicija su karbauskininkais.

Dabar, aiškina protingi politologai, socdemų frakcija su „Spinter“ tyrimų išvadomis įgavo galingą argumentą prieš G. Palucką ir partijos narių daugumos nuomonę palikti koaliciją. Taip pat bandoma suvesti kovą dėl socialdemokratų partijos išlikimo ir šansų opozicijoje susigrąžinti partijos dvasią į primityvią kovą dėl ambicijų: „O vėliau blogiau jau daros – ima skraidžioti gitaros/ O tarp jų su triukšmu pinas mylimos ir mandolinos“.

Žiniasklaidos ekpertai tuojau pritaria: liks partija koalicijoje, G. Paluckui nieko nebelieka, kaip tik dingti iš horizonto, tai yra, iš LSDP pirmininko pareigų. Primityvu, trumparegiška, kolegos. Turint tokius patarėjus, priešų nereikia.

Šioje vietoje neturima galvoje Gedimino Kirkilo, to paties, kuris inicijavo memorandumą – sutartį su karbauskininkais. Dabar kaip ir pritilo, švelnina paties sukeltą triukšmą, nes susivokė, kad Seimo socdemų frakcija ne tik priklauso kažkokiai partijai, bet ir ta kažkokia partija turi statutą suteikiantį teisę partijos tarybai atšaukti bet kokią koaliciją. Jau nešnekant apie pagarbą partinei drausmei ir narių nuomonei. Tai patvirtina ir LSDP Statuto grupei, kurios sprendimą iliustruoja D. Dolskio „Gegužinės“ tekstas, bei G. Kirkilui potekstėje keliamas klausimas: „Pamėginki tu, prūsoke, tu nė nusispjaut nemoki!/ O iš kur tu sužinojai, kad ana (koalicija) tikrai tavoji?“

                                                                                          Tęsinys alfa.lt


Publikuoti komentarą

Komentarai

Šiame puslapyje komentarų dar nėra.

 
Archyvas
© Arkadijus Vinokuras, 2011 - 2017 | www.vinokuras.lt | Web Sprendimas: ATO.lt design