Susisiekite su manimi: arkadijus@vinokuras.lt
Arkadijus Vinokuras
Arkadijus Vinokuras - Užrašas
Blogas » Socialdemokratinė gegužinė -pagal Danielių Dolskį

Socialdemokratinė gegužinė -pagal Danielių Dolskį

Paskelbta 2017 rugsėjo mėn. 11 d. | 1 koment.

Žymės: , , , , , ,

Didžiojo Danieliaus Dolskio daina „Gegužinė“ (komiškas vaizdelis) puikiai iliustruoja tai, kas vyksta šiandien Lietuvos socialdemokratų partijoje. Trylika frakcijos narių mano, anot D. Dolskio, kad Gintautas Paluckas „Jaunas žmogus biški glušas/taigi reikia ir ant dūšios“. O daugiau nei pusė socialdemokratų partijos skyrių, norinčių palikti gegužinę, savo ruožtu atšauna: „Lig dvylikės menkas ūpas, kožnam buterbrodai rūpi/ Ir valstybinis kitimas po truputį augti ima“.

Pagaliau ūkio ministras Mindaugas Sinkevičius griebiasi neprofesionalaus fokuso: jo užsakyti „Spinter“ tyrimai su 8 proc. paklaida (!) skelbia, jog LSDP rėmėjai, net 66 proc., nori, kad socdemai liktų koalicijoje su karbauskininkais. Kad tie LSDP „rėmėjai“ nieko bendro neturi su pačių partijos narių – tų, siekiančių atgaivinti mirštantį jos kūną – nuomone, nė motais.

D. Dolskis ir dėl šio ministro gegužinės triuko turi ką pasakyti: „Ot, Šėtone, tau tai duosiu! Ko tu lendi prie manosios?!/ Ir pakėlęs buteliuką atsitraukia, galvą suka“. Ta „manoji“ yra nekas kita, kaip koalicija su karbauskininkais.

Dabar, aiškina protingi politologai, socdemų frakcija su „Spinter“ tyrimų išvadomis įgavo galingą argumentą prieš G. Palucką ir partijos narių daugumos nuomonę palikti koaliciją. Taip pat bandoma suvesti kovą dėl socialdemokratų partijos išlikimo ir šansų opozicijoje susigrąžinti partijos dvasią į primityvią kovą dėl ambicijų: „O vėliau blogiau jau daros – ima skraidžioti gitaros/ O tarp jų su triukšmu pinas mylimos ir mandolinos“.

Žiniasklaidos ekpertai tuojau pritaria: liks partija koalicijoje, G. Paluckui nieko nebelieka, kaip tik dingti iš horizonto, tai yra, iš LSDP pirmininko pareigų. Primityvu, trumparegiška, kolegos. Turint tokius patarėjus, priešų nereikia.

Šioje vietoje neturima galvoje Gedimino Kirkilo, to paties, kuris inicijavo memorandumą – sutartį su karbauskininkais. Dabar kaip ir pritilo, švelnina paties sukeltą triukšmą, nes susivokė, kad Seimo socdemų frakcija ne tik priklauso kažkokiai partijai, bet ir ta kažkokia partija turi statutą suteikiantį teisę partijos tarybai atšaukti bet kokią koaliciją. Jau nešnekant apie pagarbą partinei drausmei ir narių nuomonei. Tai patvirtina ir LSDP Statuto grupei, kurios sprendimą iliustruoja D. Dolskio „Gegužinės“ tekstas, bei G. Kirkilui potekstėje keliamas klausimas: „Pamėginki tu, prūsoke, tu nė nusispjaut nemoki!/ O iš kur tu sužinojai, kad ana (koalicija) tikrai tavoji?“

                                                                                          Tęsinys alfa.lt


Publikuoti komentarą

Komentarai

  • RESTORATION CAME UPON MY LIFE WITH THE HELP OF FUNDING CIRCLE INC. AFTER BEEN DRAIN BY SCAMS ...

    I'm Isabella Tyson from 1910 N Halsted St Unit 3, Chicago IL60614 USA,, i have been searching for a genuine loan company for the past few months and all i got was bunch of scams who made me to trust them and at the end of the day took my money without giving anything in return, all hope was lost i got confused and frustrated, i find it very difficult to feed my family and vowed never to have anything to do with loan companies on net and went to seek of assistance from a very good friend which i explained all my experience regarding online companies with and said he can help me that he knows of a Godsent and well known company called FUNDING CIRCLE PLC, he stated he just got a loan from them although i was still very unsure about this company due to my past experience but i decided to give it a try and did as i was directed by my friend and applied, i never believed but i tried and to my greatest surprise i received my loan in my bank account within 24 hours, i could not believe that i would stand on my feet financially again. I’m glad I took the risk and applied for the loan and today i'm thanking God that such loan companies still exist and promise to share the good news to people who are in need of financial assistance because the rate of scams on net is getting very serious and i don't want people to fall victim when we still have genuine and Godsent lenders.. You can contact this Godsent company using the information as stated and be a partaker of this great testimony.. Email: fundingcapitalplc@gmail.com OR Call/Text +14067326622 thanks


    Publikavo Isabella Tyson, 2017 lapkričio mėn. 26 d. 14:21 (prieš 6 metus)

 
Archyvas
© Arkadijus Vinokuras, 2011 - 2024 | www.vinokuras.lt | Web Sprendimas: ATO.lt design