Susisiekite su manimi: arkadijus@vinokuras.lt
Arkadijus Vinokuras
Arkadijus Vinokuras - Užrašas
Blogas » Žaliai krikščioniška ginekologija

Žaliai krikščioniška ginekologija

Paskelbta 2016 gruodžio mėn. 6 d. | 0 koment.

Žymės: , , ,

Kiekvienas primityvus, populistiškai nusiteikęs politinis nevykėlis būtinai turi „tikėti“ Dievu. Ir būtinai grįsti savo „moralines“ nuostatas krikščioniškąja morale. Tai ta moralė, kuri traktuoja moterį kaip religinį – ginekologinį eksperimentą. Juk kiekvienas krikščionis žino, kad moteris yra vyro nuosavybė, tad kodėl nepaeksperimentavus jos sveikatos kaina? O jeigu „kiekvienas krikščionis“ nežino, tai žino Ramūnas Karbauskis, LVŽS.

Žino ir jo Sveikatos reikalų komiteto pirmininkė kreacionistė, neva mokslininkė Agnė Širinskienė. Ta pati, kuri žada remtis tik krikščioniškomis vertybėmis, formuojant vienokį ar kitokį sveikatos apsaugos įstatymą. Kitaip tariant, ji siekia pažangų europinį dirbtinio apvaisinimo reguliavimą atmesti kaip neatitinkantį jos religinėms normoms. Net ir R. Karbauskiui atsisakius siekių keisti įstatymą, jos norai vargiai pasikeistų.

Stebint religinius fanatikus (paprastai tai vyrai, su kai kuriomis išlygomis), jie kažkodėl būtinai įsitikinę išmanantys ginekologiją. Ypač pagalbinį apvaisinimą. Cituoju metų „išmintį“: „Mes gyvulininkystėje biškį supažindinti esam, suprantate? Čia, aišku, ne gyvuliai, čia – žmonės, bet principas tas pats“. Tas pats? Keista, juk bergždžios karvės skerdžiamos.

Religiniai fanatikai negali gyventi be verkiančių kraujais marijų statulų, be velnio išvarymo kaip gydymo nuo psichozių, kurias religinis fanatizmas ir generuoja. Ir tikrai religiniai fanatikai negali be kišimosi į moters kūną, nes mano, kad tas kišimasis yra iš Dievo ateinanti duotybė. Iš to religinių fanatikų seksualiai perversiško kėsinimosi į moters kūną ir kyla idėjos apie moralę, kaip moters žeminimo, jos kankinimo „ginekologiniais“ eksperimentais pateisinimą. Kitokios mintys kilti negali, kai lyg ir protingu veidu žaliavalstiečiai aiškina, neva kiaušialąsčių užšaldymas ir jų naudojimas morališkai teisingesnis už embriono užšaldymą ar panaudojimą tiriant gyvus žmones kankinančias ligas.

Toks vaizdas, kad karbauskininkai net nepradėję, bet jau susimovę su mokesčių bei darbo kodekso reformomis, buvo nutarę visas savo jėgas paskirti religinės fantazijos įgyvendinimui: išgelbėti trijų dienų embrioną – „gyvybę“, susidedančią iš 150 ląstelių, nuo netikinčiųjų susidorojimo. Daugiau ląstelių savo smegenyse turi musė – pasak neuromokslą studijuojančio garsaus filosofo Samo Harriso, apie 100 000. Todėl siūlau šūkį „Gelbėkime muses ir jų sielas!“.

                                                                           Tęsinys alfa.lt


Publikuoti komentarą

Komentarai

Šiame puslapyje komentarų dar nėra.

 
Archyvas
© Arkadijus Vinokuras, 2011 - 2022 | www.vinokuras.lt | Web Sprendimas: ATO.lt design