Susisiekite su manimi: arkadijus@vinokuras.lt
Arkadijus Vinokuras
Arkadijus Vinokuras - Užrašas
Blogas » Venckienė, Kedienė ir kaimynė Olga po penkių metų... Pasižiūrėkite.

Venckienė, Kedienė ir kaimynė Olga po penkių metų... Pasižiūrėkite.

Paskelbta 2012 gegužės mėn. 30 d. | 12 koment.

Žymės: , , , ,

 

Ši idėja yra mano FB bičiulio. Bet negaliu nepasinaudoti....  Pats laikas anekdotams ir pajuokavimams. Mat rimtų argumentų šie žmonės nesupranta, o suprantantiems - nesvarbu. Kiekvienas sėdi ant savo nuosavo susireikšminimo adatos. Todėl siųskite mano adresu anekdotus ir pajuokavimus- įdėsiu. Tik labai pošlu nedėsiu.

 

Man dar kartą buvo priminta apie būtinumą laikytis kulturingos kritikos. Pasakyta, kad ši nuotrauka yra tyčiojamasis ir todėl nejuokinga. "Juk nebūtina kristi į tokį žemą lygį...". Iš principo sutinku. Bet ne šiuo atveju. Kas ta nuotrauka, palygynus tos šeimos ir ją remiančių politikierių (tame tarpe prezidentės)  patyčias iš vaiko, visuomenės ir valstybės? Turime aibė trukumų šioje valstybėje, bet jos nesprendžiamos nekalto vaiko ir nekaltos motinos sąskaita.

 

19.46

PS.  kaip tik kalbėjausi dar su viena kolege šiuo klausimu... Ji teisi. Ir užgauti žmonės teisūs.  Tai mano paskutinis tikslingas chamiškas išsišokimas. (Ir visgi palyginimas nuotraukoje  tikrai komiškas:) Visų pirma gaila tų moterų toje nuotraukoje... Šis išsišokimas skirtas daugiau tylinčiai intelegentijai provokuoti. "Ak, kaip negražu" sako jie, nors piršto nepajudino apginti padorumo. Na, žinoma, kaip kas jį suranta.

 

"Žmonės nori pozityvo", man sako. Todėl įdėjau vakar savo straipnsį nieko bendro neturintį su Garliava.... Apie vasarą, gražius jausmus, ir t.t. Skaitytojų sumažėjo keturis kartus. Žmonės, matyt, vis dar  nori kraujo, galvos tų, bandžiusių primesti gatvės mentalitetą visuomenei. Ne vienas išsigando, bet tylėjo iš baimės... Išties reikalingas pozityvas. Rytoj ar poryt pasirodys mano straipsnis, kurį skaitant bus galima pasijuokti. Ne Garliavos tema tikrai...:)


Publikuoti komentarą

Komentarai

 • Kedofilai tai jooo... Kokiais reikia būti visiškais kretinais ir visiškai nieko nesigaudyti ir nematyti, kad imti grasinti internete... Žemiau negu apgailėtina. kedofilai ima priminti čekistus, kuriems visi kitaip mąstantys arba užduodantys argumentuotus klausimus buvo priešai, kuriuos reikia sunaikinti. Prieš tai aišku dar išvadinus pedofilų rėmėjais (tai jau ima skambėti kaip prastas anekdotas). Negasdinkite šiukšlės kedofilai - jūsų kretinai ne tiek ir daug, o galite jūs dar mažiau. Gal kada ir susitiksime akis į akį, o tada ir pažiūrėsime kas ką gasdins - normalių žmonių dauguma.

  Publikavo Kacas, 2012 birželio mėn. 26 d. 11:14 (prieš 9 metus)

 • Yra tokia Prano Raščiaus knygelė, dar kai mokykloje mokiausi skaičiau ir ten yra toks eilėraštis, bet įstrigo tik šios eilutės: iš didelio rašto išėjo iš krašto.
  Ta va, manau, kad kai didžio menininko potencialas baigiasi tuomet jis pradeda šlapintis kur papuolė. O srovė tokia maža, kad tik sau ant batų...

  Publikavo Marius, 2012 birželio mėn. 01 d. 15:28 (prieš 9 metus)

 • Tas viduryje-tai pats klounas.

  Publikavo X, 2012 birželio mėn. 01 d. 09:07 (prieš 9 metus)

 • www.picwizz.com/upload/8350-9494.png

  Publikavo Kalėjimo palata., 2012 gegužės mėn. 31 d. 22:37 (prieš 9 metus)

 • Zemas lygis, vinokurvovai :)

  Publikavo :)))))), 2012 gegužės mėn. 31 d. 18:20 (prieš 9 metus)

 • gana taikliai - ne išore, bet vidinė šių moteriškių būsena tikrai atitinka šį lygį.

  Publikavo Rita, 2012 gegužės mėn. 31 d. 00:15 (prieš 9 metus)

 • Ne ką geriau atrodo ir dabar.

  Publikavo Stasė, 2012 gegužės mėn. 30 d. 18:28 (prieš 9 metus)

 • Žemas lygis vinokurovai, labai žemas. Iš to kaip tau giliai px ką dabar visuomenė apie tave mano, galiu spręst, kad stipriai atidirbinėji. konkrečiai kam? na, ateity tikiuosi mes juos visus sužinosim (kai kuriuos jau žinom dabar). Apgailėtinas esi ir tiek.. nelinkėsiu tau sėkmės, tiek to ;)

  Publikavo Anton, 2012 gegužės mėn. 30 d. 16:50 (prieš 9 metus)

 • duhas tas pidarsas jam reikia galva dauzyti ir negerbti tokius asilius nu kurva reikia pasigauti ji

  Publikavo martynas, 2012 gegužės mėn. 30 d. 16:11 (prieš 9 metus)

 • Žinote, gerbiau Jus, tačiau dabar tikrai peržengėte visas ribas.

  Publikavo Asta, 2012 gegužės mėn. 30 d. 14:43 (prieš 9 metus)

 
Archyvas
© Arkadijus Vinokuras, 2011 - 2021 | www.vinokuras.lt | Web Sprendimas: ATO.lt design