Susisiekite su manimi: arkadijus@vinokuras.lt
Arkadijus Vinokuras
Arkadijus Vinokuras - Užrašas
Blogas » Pagaliau - išmintingas Bažnyčios balsas

Pagaliau - išmintingas Bažnyčios balsas

Paskelbta 2012 gegužės mėn. 31 d. | 6 koment.

Žymės: , , , , , , ,

Pagaliau išmintingas bažnyčios balsas. Arkivyskupas Sigitas Tamkevičius sudėliojo reikiamus taškus ant "i:.  Vis dėlto nesutinku su gerbiamo arkivyskupo teiginiu esą dar neišaiškinta, ar L. Stankūnaitė dalyvavo savo dukrelės "tvirkinime".  Gerbiamas Sigitai Tamkevičiau, teismas jau senai panaikino bet kokius įtarimus L. Stankūnaitei. Pats gi sakote, kad teismo spredimus reikia vykkdyti, kitaip tariant - gerbti.

 

Nesutikus su teismo sprendimu, egzistuoja teismų hierachija ir ja būtina naudotis įrodinėjant savo tiesą. Visi kiti būdai yra gatvė ir anarchija.

 

Arkivyskupas Sigitas Tamkevičius  taikliai įvardijo gatvės diktato grėsmę teisninės valstybės sąrangai. Taip pat perspėjo politikierius nekalti velnio pinigų iš šeimos tragedijos: "„Apgailėtina, kad skaudi šeimos tragedija tampa politinių rietenų, stiprėjančių prieš artėjančius rinkimus, eskaluojama tema. Susipriešinimas plinta visuomenėje, įtraukiami net kunigai, kurie turi ypač sergėtis politinių jėgų manipuliacijų, vengti – net ir netiesiogiai – palaikyti destruktyvias nuotaikas“. (delfi.lt)

 

Gerbiamas arkivyskupe S. Tamkevičiau, Jūsų kreipimasis pasirodė nei minute vėliau,  nes net ir Bažnyčios tarnai įsivėlė į apgailėtiną spekuliaciją. Galėjote reaguoti daug anksčiau. Bet, kai kas sako, kad ir Dievas klysta, tai ką norėti iš žmogaus?  Dėkui Jums už pilietiškumą, už vienareikšmišką poziciją.

 

Pagarbiai -

 

Pilietis

 

 


Publikuoti komentarą

Komentarai

 • ka cia kalbet kai susiduri su musu teisetvarka tai pamatai kad aukos yra ne nukenteje zmones o nusikalteliai kurie per netyciuka pakliuna teisesaugai ir ta teisesauga tada bando juos isteisinti nesvarbu irodymai liudijimai ir kiti faktai svarbu kad nusikaltelis neprisipazysta
  vinokurai esi nieksas is didziosios raides nebent tu tas tipelis kuri klanas laiko uz giesmes kitaip tuavo praeitis taippat smirdi

  Publikavo solo, 2012 birželio mėn. 03 d. 11:24 (prieš 9 metus)

 • Atvirkščiai, vergija buvo panaikinta užpuolus demokratinę konfederaciją ir nužudžius 400000 tos demokratinės šalies piliečių.

  Publikavo Abejoklis, 2012 birželio mėn. 01 d. 00:23 (prieš 9 metus)

 • Arkaša ?... tau gal nuo swingeriavimo visai protelis susisuko ? :)... Ką tu, būdamad tokiu asilu, gali išmanyti apie teismų sprendimų vykdymą ?...
  ...atsakyk durneli - kodėl teisini teismo sprendimo vykdymą ne pilna apimtimi, o tik pasirinkta viena dalimi ?

  Publikavo Andrius, 2012 gegužės mėn. 31 d. 22:26 (prieš 9 metus)

 • Kova prieš vergiją buvo laimėta kaip tik naudojantis demokratijos įrankiais - teismais ir parlamentu. Taip kad būkite malonus ir dar pastudijuokite istoriją.

  Publikavo Arkadijus Vinokuras, 2012 gegužės mėn. 31 d. 21:43 (prieš 9 metus)

 • Vienas Thoreau vertas dešimties teisinių valstybių su visa jų teismine hierarchija, visu jų teroru, grobimais, okupacijomis ir kankinimais.

  Publikavo Abejoklis, 2012 gegužės mėn. 31 d. 20:11 (prieš 9 metus)

 • Nera ko paisyti juodai anarchija. Anarchistas Henry David Thoreau priesinosi demokratijai ir teismams ir kovojo pries valdiska neteisybe vergu atzvilgiu. Tamsta ka nors turite pries Thoreau?

  Publikavo Abejoklis, 2012 gegužės mėn. 31 d. 18:27 (prieš 9 metus)

 
Archyvas
© Arkadijus Vinokuras, 2011 - 2021 | www.vinokuras.lt | Web Sprendimas: ATO.lt design