Susisiekite su manimi: arkadijus@vinokuras.lt
Arkadijus Vinokuras
Arkadijus Vinokuras - Užrašas
Blogas » Neturime PREZIDENTO, deja...

Neturime PREZIDENTO, deja...

Paskelbta 2012 spalio mėn. 11 d. | 7 koment.

Žymės: , , , ,

Šiandien prezidentė eilinį kartą praleido progą patylėti. Ji jau eilinį kartą naudojasi savo tarnybine padėtimi įžūliai kišdamasi ir į konkrečias bylas, ir šį kartą į rinkimų kampanija vienos partijos, bei vienos ideologijos pusėje. Prezidentūroje ji atvirai garbina konservų vyriausybę, tą, kuri už skolintus aukščiausiom palūkanom pinigus "sutvarkė" krizę. Kaina? 600 000 LT gyventojų žemiau skurdo ribos ir tūkstančiai emigrantų. Dėkui, "prezidente" už prisipažinimą, kad į tuos žmones jums nusispjauti.

Mums, socialdemokratams, ne visviena. Mes esame už valstybės atsakomybę už žmogų. Žinau, dešiniųjų tarpe šis pareiškimas skamba lyg keiksmas bažnyčioje, jų cinizmo “ bažnyčioje“, kurioje kiekvienas pilietis paliktas sau ir likimo valiai. Tokių jau turime visus 600 000 žemiau skurdo ribos. Todėl mes sakome, kad valstybė turi būti atsakinga už žmogų, tą, kritusi, tą, sergantį, tuos, norinčius ne ką daugiau, kaip nebūti valstybės išlaikytiniais. Mes už valstybės atsakomybę už žmogų, valstybės, sudarančios sąlygas žmogui atsitiesti, o ne jam suklupus, dar jį paspirtį.

Tokia yra tikrosios socialdemokratijos pasaulėžiūra. Toks yra tikrasis humanizmas. Tokia yra tikroji krikščioniškoji atsakomybė. Toks yra socialinio teisingumo apibrėžimas, kurio nevalia pamiršti nei vienam politikui.   

Šis tekstas nėra kilęs iš populistinių sumetimų. Jau dešimt metų važinėju po visą Lietuvą. Pastaruosius ketverius metus taip pat. Sakau, kad Vilnius - ne visa Lietuva. Užtikrinu, kad esu populizmo priešininkas. Šiandienos socialdemokratų partijos vadovybė - taip pat. Nesakome ir niekur negirdėjote, kad mėtysime lėšas į kairę ar dešinę, kaip bando gąsdinti bendrapiliečius konservai. Bet, ko niekas nepaneigs, Švedijos socialdemokratų pasaulėžiūra sukūrė gerovės valstybę ir valdė ją 71 metus... ir lyg ir nebankrutavo?:) Jie perėmė visiškai nuskurdusią karalystę, iš kurios taip pat bėgo švedai kitur laimės ieškoti. Šiandien mes bėgam į Švediją.... tą per 71-nerius metus socialdemokratų sukurtą gerovės valstybę.

Nesvarbu, kad prezidentė dalia grybauskaitė remia konservus, nes žmonės LT trokšta socialinio teisingumo. Dešinieji can´t and won´t deliver that. Tokia yra Lietuvos socialinė tikrovė. Mes ją pakeisime.

 

 


Publikuoti komentarą

Komentarai

 • wh0cd232357 <a href=http://vermox.christmas/>vermox</a> <a href=http://levaquin-500mg.gdn/>levaquin tablets</a> <a href=http://doxycyclineonline.link/>doxycycline gel</a> <a href=http://buylevitraonline.gdn/>levitra</a> <a href=http://viagara.site/>viagra</a> <a href=http://wellbutringeneric.review/>wellbutrin</a> <a href=http://singulairgeneric.review/>singulair generic</a> <a href=http://tretinoin-0.top/>where to buy tretinoin</a> <a href=http://lipitorgeneric.click/>lipitor 40</a> <a href=http://lexaprogeneric.site/>lexapro</a>

  Publikavo JudithLeaks, 2017 sausio mėn. 30 d. 09:35 (prieš 4 metus)

 • Vietoj jūsų pons Arkadijau, slėpčiausi po pernykščiais lapais, kad niekas nepažintų, nes jūs gadinat savo partijai gero įvaizdžio VAIZDELĮ.

  Publikavo Vidmantas, 2012 spalio mėn. 16 d. 13:00 (prieš 9 metus)

 • Jiegu vienas is 2 angisku zodziu nebutu klaidingas (won't - will not trumpinys), visai grazus tekstas butu:)

  Publikavo :D, 2012 spalio mėn. 15 d. 10:32 (prieš 9 metus)

 • Replika apie "komunistinius paršus": jų tiek pat ir pas konservatorius ir krikdemus. Gal baikime su propaganda? Biudžeto deficitas ir fiskalinė politika leidžianti nusmaugti mokesčių mokėtojų bazę be išimties neskatina nei darbo vietų, nei pridėtinės vertės, nei mokesčių mokėtojų gausinimo. Na, išskyrus virš pusės milijono žemiau skurdo ribos, 17 procentų bedarbystė bei jaunimo bedarbystė ir krūva jau suvalgytų skolų. Latviai sutarė su TVF ir - nemirė. Kalbėti ko nepadarė ana vyriausybė, kurioje, beje, aktyviai dalyvavo ir konservai, (mažumos vyriausybė) tiek pat populistiškai padėjo šluoti iždą, nebėra prasmės. Kartoju: yra neatlikti darbai - būsto renovacija, energetinė "nepriklausomybė" vedanti į finansinę priklausomybę ir t.t.

  Publikavo Arkadijus Vinokuras, 2012 spalio mėn. 11 d. 23:47 (prieš 9 metus)

 • Ne is minimaliu atlyginimu yra perkami bustai. Bustus zmones perka, kai skolina bankai. Ir ne kitaip. Jus faktiskai priskyret busto paskolu burbula kaip LSDP laimejima. Na tai sveikinu.

  Darbo vietos dingo kartu su eksportu kritimu. Ar jau ir cia konservai kalti - kad musu prekybos partneriai pateko i recesija, ir kad to pasekoje i recesija patekome ir mes?

  Ir ka apie tuos alternatyviu energetikos saltinius? Totalus fiasko yra nebent atsinaujinanciu energijos saltiniu naudingumo koeficientas.

  Publikavo haha, 2012 spalio mėn. 11 d. 23:24 (prieš 9 metus)

 • Tiesa, kad nebuvo atkreiptas dėmesys į raginimus ruoštis ateinančiai krizei. Bet taip pat tiesa, kad augo minimalus atlyginimas, pensijos, tūkstančiai žmonių įsigijo nuosavus namus ir butus. Dešinieji? "Suvaldė" krizę skolintais pinigais. O kur dingo darbo vietos? Būstų renovacijos projektas žlugo totaliai. Taip mes prardome tūkstančius darbo vietų. Alternatyvus energijos šaltiniai? Totalus fiasko.

  Publikavo Arkadijus Vinokuras, 2012 spalio mėn. 11 d. 22:51 (prieš 9 metus)

 • Arkadijau, jus esat shudmalys. Primenu kodel reikejo skolintis: todel kad jusu komunistiniu parshu gauja issvaisve viska, kas buvo sukaupta augimo metais.

  Publikavo haha, 2012 spalio mėn. 11 d. 22:24 (prieš 9 metus)

 
Archyvas
© Arkadijus Vinokuras, 2011 - 2021 | www.vinokuras.lt | Web Sprendimas: ATO.lt design