Susisiekite su manimi: arkadijus@vinokuras.lt
Arkadijus Vinokuras
Arkadijus Vinokuras - Užrašas
Blogas » Nacionalinio dramos teatro aktoriams mankurtizmas tapo norma

Nacionalinio dramos teatro aktoriams mankurtizmas tapo norma

Paskelbta 2012 balandžio mėn. 25 d. | 24 koment.

Žymės: , , ,

Dar keli pastebėjimai apie mano vakarykštį pareiškimą: liūdna, kad  jį kritikuojantys kalba tik apie D.G.  ir jų supratimu jos įžeidimą, bet retas kalba apie esmę:

 

a) beribės žodžio laisvės padarinius.

b) D. G. ir kitų aukštų politikų ciniška  nepagarba Konstitucijai, teigiančiai, kad prieš įstatymus visi lygūs.  

c) Lietuvoje vis dar egzistuoja įstatymas baudžiantis už Prezidento įžeidimą. Na, toks pat, kaip Baltarusijoje...

 

Šiems "politikams" demokratija tėra tik įrankis leidžiantis kuo ilgiau išsilaikyti prie mokesčių mokėtojų finansuojamo lovio. Vienintelis būdas prie jo išsilaikyti yra:

 

a) neginti, negerbti  demokratijos principų,

b) paversti visuomenę - demokratijos ir teisinės valstybės suvokimo kontekste  - mankurtais.

Priminsiu  E. Fišerio žodžius: "Pūvančioje visuomenėje teisingumo siekiantis menas taip pat turi atspindėtį tos visuomenės dūlėjimą. Ir jeigu menas nenori sunaikinti ištikimybę savo socialiniai funkcijai,, tai menas ne tik turi parodyti pasaulį kaip kintamą, bet ir  padėti jį keisti".

 

Kaip elgiasi ir mąsto mūsų  Nacionalinio dramos teatro aktoriai? Įvardija Klonio gatvės minią  pilietiškumo pavyzdžiu. Vakar NDT aktoriai dalyvavo Klonio gatvės "teisingumo" projekte. Jie pareiškė pagarbą Klonio gatvės susirinkusiems sakydami, kad žemai jiems lenkiasi už jų pilietiškumą. Bet kad už to pilietiškumo slypi Linčo teismo idėjos ir vaiko psichologinis kankinimas (pasak vaikų psichologų), jiems ne motais. Jiems, matyt,  pilietinė visuomenė tolygi gatvės prievartai.  Taip  mankurtizmas - demokratijos ir teisinės valstybės suvokimo kontekste -  tampa norma.

 

Dėkui už tai tylintiems, savo tylėjimu užleidžiantiems tribūną šaukiantiems.

 

PS.

Veik 30 metų gyvenau Švedijoje.... Man nesuvokiamas toks mastymas, siaurakaktiškumas, visiškas nesiskaitymas su vaiku, nors šaukia, kad jį gina... Apie tai kalbėjau su švedu gyvenančiu Lietuvoje Jonu Ohmanu, Jis taip pat nesugeba susivokti. Bala nematė, kas kaltas, bet elgesys  su vaikų yra tiesiog žiaurus... Politikų - žemiau kritikos... O aktoriai atėjo parodyti pagarbą...
Šiandien Švedijoje buvo nuteistas tėvas, paviešinęs savo  tinklapyje savo vaiko pokalbio su policija išklotinę.... Kontekstas - skyrybų ginčas. Tėvas buvo tuojau pat nubaustas didele bauda ir neteko teisės į vaiką.  

 

 

Su Venckų ir Kedžių žinia R. Janutienė paviešino mergaitės pokalbį su psichologu - visiems pofig, o R. Janutienė ir Co - didvyriai.  Na ir žiauri šalis ta mano Tėvynė...


Publikuoti komentarą

Komentarai

 • laukia jūsų atsakymą kaip aš liiknu jums visa ko geriausia.Pagarbiai, Estera. ..Hello dear,My name is Miss Esther,am in search of a person who understands friendship as truth and faith rather seeing it as a way of fun,reading about you I develop the interest on you.If you will have the desire with me so that we can get to know each other better.I will be very happy if you can write me through my email for easiest communication and also know all about each other.Contact me via ( I will be looking forward to your response as I wish you all the best .Yours sincerely, Esther.

  Publikavo Biswajit, 2013 lapkričio mėn. 20 d. 17:44 (prieš 8 metus)

 • todėl mes galime pažinti vieni kitus giaeru, ir aš gerai duoti jums mano nuotraukas ir taip pat pasakyti daugiau apie mane Gerai, galite susisiekti su manimi per mano elektroninio pašto ID Ar (evelyn.kabash@yahoo.com) atžvilgiu, Evelyn,Hello,my name is Evelyn, i came across your profile now on this Comment Site . So I decided to stop by an let you know that I really want to have a good friendship with you. Beside i have something special i want to discuses with you, but I find it difficult to express myself here, since it's a public site. I will be very happy, If you can get back to me, through my e-mail.(evelyn.kabash@yahoo.com), So we can get to know each other better,and i well give you my pictures and also tell you more about me OK, you can contact me through my e-mail id Is, (evelyn.kabash@yahoo.com) Regard, Evelyn,

  Publikavo Boy, 2013 lapkričio mėn. 20 d. 14:44 (prieš 8 metus)

 • It's wounerfdl to have you on our side, haha!

  Publikavo Sarangsundar, 2013 liepos mėn. 13 d. 21:16 (prieš 8 metus)

 • Great read, metal takes some time getting into if you are used to a lihetgr style of music. But I told you, you haven't lived until you went to a metal show lol.

  Publikavo Ana, 2013 liepos mėn. 12 d. 09:05 (prieš 8 metus)

 • "Dėkui už tai tylintiems, savo tylėjimu užleidžiantiems tribūną šaukiantiems." Arkadijau, tiesa dazniausiai buna kukli,todel ja" persaukia" saukiantys..malonu,kad dar yra tokiu astraus proto,mastanciu ir netylinciu zmoniu,kaip jus..aciu

  Publikavo dona, 2012 balandžio mėn. 30 d. 17:38 (prieš 9 metus)

 • Neįvardijau nei vieno žmogaus fašistu. Taip įvardijau idėją, teigiančią gatvės veršiškumą įstatymams. Linčo teismas, daugumos galia ir t.t. Tikriausiai nenorėtumėte, kad Jūsų galimą teisminį ginčą spręstų gatvė?

  Publikavo A. Vinokuras - Mariui, 2012 balandžio mėn. 29 d. 09:30 (prieš 9 metus)

 • to: paprastam zmogui. Kadangi DK jau mires, tai savaime suprantama, kad jam kaltinimai pedofilija (t.y savo dukters tvirkinimu) pateikti negali buti. As sutinku su jumis, kad LT teisines institucijos turejo pakankamai laiko, tik nepakankamai noro, kad butu uzkirtusios kelia ilgalaikiams tvirkinamojo pobudzio veiksmams, nubaudosios uz pedoerotiniu filmu gamyba bei platinima, po pirmuju patalpintu video irasu isemusios mergaite is nenormalios aplinkos bei organizavusios jai psichologine reabilitacija. Gal tada ir kedys butu nepaspringes savo turiniu, nes saugomas uz grotu neturetu galimybiu tiek prisigerti ir vartoti psichantropiniu vaistu, jo bendrininkai taip pat nebekeltu gresmes, auku nebutu.
  Taciau yra kaip yra, pakeisti kas buvo neimanoma, tik suprantama, kad nusikaltimu virtine privalo buti nutraukta, mergaite islaisvinta.

  Publikavo Tiesiog zmogus, 2012 balandžio mėn. 28 d. 23:43 (prieš 9 metus)

 • Belieka autoriui tik pritarti. Mankurte ir as, nes tyliu. Ir vis dar naiviai tikiuosi, kad visgi visos institucijos prisimins savo tiesiogines pareigas. Tiesiog suveiks principas, kad kiekvienas "ponas" turi dar didesni "pona" (siuo atveju- EZTT). O kai kuriu veikeju nieksybei ir cinizmui ribu nera. Kaip ir zmoniu kvailybei.

  Publikavo Mankurte, 2012 balandžio mėn. 27 d. 17:51 (prieš 9 metus)

 • Buvo oficialūs 4 lavonai + lipdukų pardavėjo mirtis + paskendimas Jiesioje 19 - mečio, kuris liudijo Kristupo laidoje + žvejo Jono uždarymas į psichiatrinę ir .... pedofilijos nebuvo, nes viskas išsigalvojimas

  patvoriniai yra puikus demagogai, sugebantys savo atliktus nudobimus ir kitus isivaizduojamus neegzistuojancius faktus pakreipti savo teorijai naudinga kryptimi. violetinio kuilo du nusautus 2 zmones, veliau busimo ieskovo uso nuzudyma, per pjanke nustipusi ir paciu atvilkta kedi , kurio atvilkima neva regejo ju giminaitis kuri neva patalpino klana i psichuske (negi ir taip buna) paversti neva to klano irodymais. dar issigalvoja ne butus nuzudymus-lipdukų pardavėjo mirtis. visiška nesąmonė yra ir tai, kad įmonės, kurioje D.Kedys užsakė lipdukus su "Kauno kelių" užrašu, savininkas pasikorė praėjus vos porai dienų po D.Kedžio kūno radimo.
  "Nustatyta, kokioje firmoje D.Kedys užsisakė lipdukus, tačiau jos savininkas nenusižudė. O nusižudęs asmuo nieko bendra neturėjo su D.Kedžiu. ir joks budulis kuri uzverbavo krivickas meluoti per savo laida nenusizude. ta jo melavima demaskavo to budulio sesuo, pasakusiu kad jis tik pas ja pirma karta atejo po zudyniu. todel nefantazuokite violetiniai buduliai

  Publikavo kedofiliiniai "irodymai" paneigti , 2012 balandžio mėn. 27 d. 17:43 (prieš 9 metus)

 • Geras straipsnis

  Publikavo Venta, 2012 balandžio mėn. 27 d. 16:34 (prieš 9 metus)

 
Archyvas
© Arkadijus Vinokuras, 2011 - 2021 | www.vinokuras.lt | Web Sprendimas: ATO.lt design