Susisiekite su manimi: arkadijus@vinokuras.lt
Arkadijus Vinokuras
Arkadijus Vinokuras - Užrašas
Blogas » N. Venckienei ir jos „judėjimui“ – šakės!

N. Venckienei ir jos „judėjimui“ – šakės!

Paskelbta 2012 birželio mėn. 14 d. | 20 koment.

Žymės: , , , ,

checksandspots.com

Nebesiunčiu straipsnių Garliavos tema lrytas.lt. Įgriso iki gyvo kaulo. Bet,  pakankinsiu savo Blogą dar viena reakcija į apgailėtiną „teisėjos“ N. Venskienės ir violetinių  žlugimo procesą.  Jos gatvinis grasinimas  Seimo nariams komisijoje, spręsiančioje jos neliečiamybės panaikinimo klausimą yra  logiška visos violetinės aferos pabaiga. Liaudiškai tariant – šiam judėjimui – šakės. 

 

Jau dabar galiu teigti, kad violetiniai neturi šansų patekti į Seimą per artėjančius rinkimus. Net jeigu tie 18 Seimo nariai – dvasiniai debilai, nusprendę kreiptis į JT Vaikų teisių komitetą neva  iš noro gelbėti niekuo dėtą vaiką šmeižiant niekuo dėtą motiną, taip ir padarys, šansų politikoje – jokių. Nebent vienam kitam iš sąrašo, bet tai – ne judėjimas. Seime jie taps perbėgėliais – paraštiniais.

 

Prisiminkite tų Seimo narių vardus. Tai šie žmonės daro savo cinišką politinį kapitalą iš valstybės pagaliau apginto, išplėšto iš violetinių sektantų nagų vaiko ir jo tragedijos. Tai ne šiaip žmonės turintys kitokią nuomonę. Su turinčiais kitokią nuomonę  būtina kalbėtis garbingai. Bet šie „politikai“ puikiai viską žino ir supranta. Kaip sakoma: „Neatleisk jiems, Viešpatie, nes jie gerai žino, ką daro.... „.

 

Jie neturi beveik jokių šansų patekti į Seimą, todėl verčiasi per savo primityvią galvą. Kreipimąsi pasirašė Seimo nariai Saulius Stoma, Agnė Bilotaitė, Agnė Zuokienė, Gintaras Songaila, Kazimieras Uoka, Vincė Vaidevutė Margevičienė, Ligitas Kernagis, Rima Baškienė, Naglis Puteikis, Jonas Šimėnas, Auksutė Ramanauskaitė - Skokauskienė, Rytas Kupčinskas, Petras Luomanas, Pranas Žeimys, Aurelija Stancikienė, Asta Baukutė, Paulius Saudargas, Žilvinas Šilgalis.

 

Nebalsuokite už juos. Platinkite šią nuostatą, jeigu su tokia sutinkate.

 

Melas tiesa virsti negali. Vis daugiau faktų rodo, kad prieš dvejus metus mano pateiktas ir tuo metu skambėjęs kaip visiška nesąmonė visos bylos scenarijus įgauna vis rimtesnį pobūdį. Tada rašiau, kad galimai visą šią istoriją iniciavo pati N. Venckienė ir Co.  Pamatėme garsiame video, kuriame ciniškai ir be gailesčio išnaudojamai mergaitei už kameros, pati N. Venckienė nurodinėja ką sakyti ir kur rodyti. Tai tik patvirtina mano versiją. Išaiškėja, kad  jos, kaip teisėjos  darbo „defektai“ tolygūs sąmoningos korupcijos veiksmams, ir  galiausiai prašymas jai sunešti pinigus baudai mokėti  – neįmanomas teisėjo etikos kodeksui ir nuostatoms veiksmas, yra desperacijos aktas. Ačiū ir -  Amen.

 

Tai tiek. Linkiu bičiuliams bent vasarai pamiršti  šią neįtikėtinai tragišką istoriją.  Manau, kad yra iš ko pasimokyti. Pavyzdžiui politinę pamoką, kad nei vienas politikas Seime, Vyriausybėje, Prezidentūroje, nei vienas teisėjas neturėtų būti ginamas neliečiamybe. Ji turi būti panaikinta. Jeigu žmogus sąžiningas, kam jai/jam neliečiamybė?

 

Geros vasaros!


Publikuoti komentarą

Komentarai

 • pilnai pritariu ir nesuprantu tos neliečiamybės baudžiamam kodeksui, prieš įstatymą visi lygūs.
  venskienės talentas manipuliuoti - neginčitinas, o poveikis stulbinantis., net ir seimo komisijai atėmus imunitetą, prezidentė dar kažką bando klausti teisėjų kolegijos? klausti kaip neatleisti? čia panašu į politinį susitarimą

  Publikavo nepurpurine, 2012 birželio mėn. 27 d. 22:17 (prieš 9 metus)

 • Didžioji dalis Arkadijaus Vinokūro straipsnių neturi nieko bendro su visuomenės informavimu(žurnalistika). Jis tik daro gėdą, žemina ne tik pats save kaip žurnalistą, bet ir žurnalistų sąjungą kurios yra narys. Cinikas jis o ne žurnalistas ir tiek.
  Sunku pasakyti ką veikia etikos komisija?

  Publikavo Marius, 2012 birželio mėn. 23 d. 20:39 (prieš 9 metus)

 • O beje arkaša ?...man išties smalsu, o kodėl tau tokiam "vakarietiškos demokratijos puoselėtojui" ir tom, neva, tave palaikančiom vištelėm neužkliūna net toks dalykas kaip noras neviešinti komisijos seime darbo ? :) - na suprantu kad dėl vaicekauskienės filmuotos medžiagos neviešinimo "atmazkė" geležinė - neva "vyksta ikiteisminis tyrimas ir todėl medžiagos viešinti negalima "... Bet kodėl vengiama viešumo komisijos darbe ? :) - kam slėptis nuo visuomenės kuri ir išrinko tuos "komisijos atstovus" ? :)....
  ... Ne chebryte :) - ne demokratijos jums reikia... Jūs norite "runkelių Lietuvos", kurioje galėtumėte tvarkytis kaip jums labiau patinka ir kad eiliniai "runkeliai" jums netrukdytų to daryti....ar ne arkaša ? :)... Tiksliau to nori tas mafijinis su teisėsauga suaugęs klanelis, o tokie kaip tu arkaša ir tos vištelės - per savo durnumą jam padedat :)... Na bet jūsų valia - idiotais būti nedraudžiama :)... Bet pažiūrėsim kurių daugiau... Pameni arkaša kaip dainavome prieš 20 metų - "...bunda jau Baltija - Lietuva, Latvija....Estijaaaa..." :) - anuomet irgi turbūt netikėjai kad mes nugalėsim ir iškovosim Nepriklausomybę ?... O vat iškovojom... Ir be tavo, pabėgusio į Švediją, pagalbos... Laimėsim ir dabar :)....
  ....muilinkit subines - rūdenį po rinkimų "drošim" :)

  Publikavo Andrius, 2012 birželio mėn. 19 d. 21:25 (prieš 9 metus)

 • arkaša ? ... pradėjai cenzuruoti komentarus ? :) - nu reikia gi koks pasistumėjimas "demokratijos link" :)... Tai dabar formuosi savo svetainės "daugumos nuomonę palankią arkašai svinokūrų" ? :)

  P.s. miela višta pavadinimu "Levita" (o gal čia naujas tavo pseudonimas arkaša ?) - viena tų jūsų "teismų", jūsų žiniai, nustatė, kad įtarimai stankūnaitei nepareikšti nepagrįstai. Bėda ta, kad niekam tai nebuvo įdomu. Tiksliau, atvirkščiai - įdomu buvo būtent tai, kaip esant rimtiems įtarimams, galima būtų oficialiai jų nepareikšti ir tuo pačiu nutraukti gijelę vedančią per stankūnaitę, galbūt, į nusikaltėlius aukščiausiuose valdžios institucijų sluoksniuose... Todėl tas teismo sprendimas dėl įtarimų stankūnaitei nepareiškimo nepagrįstumo buvo ciniškai praignoruotas... ko pasekoje ir kylo visa "Garliavos" epopėja... Gal tokiai vištai, kaip tamsta, ir gali atrodyti kad šiuo metu "Temidė" vykdo teisingumą "aklai", bet daugelis pastebėjo, kad "Temidei" raištis seniai jau nuo akių nuslinkęs - ir valstybėje įsivyravo šališka "telefoninė teisė" arba, kitaip tariant - nuteisiami yra tie, kurie neturi užnugario arba didelių pinigų galinčiu "teismo" sprendimą pakoreguoti savo naudai...
  ... Ir jau seniai kalba eina ne tik apie Garliavos istoriją - tai tik lakmuso popierėlis apnuoginęs neteisingumo valstybėje šunvotę... Ir taip vadinami "violetiniai" yra tik nedidelė dalis kylančio pasipriešinimo Sąjūdžio už Teisingą Lietuvą...:)... Vadinate mus patvoriniais ? :) - na... tuomet pažiūrėkime kas yra kas - mūsų pusėje įžymus meno ir mokslo žmonės, žymiausi Lietuvos pediatrai, dvasininkai, profesorius Landsbergis, disidentė Sadūnaitė, signatarai Oželytė, Ozolas, Patackas, Songaila... ir t.t. - tai čia, anot jūsų "runkeliai" ? :)... O kas jūsų pusėję ? - klounas arkaša... vaicekauskienė...žiobienė... valys... lavastė.... STT...seimas ir vyriausybė ir netgi tas "pridurkas" kuprevičius akivaizdžiai turintis psichikos sutrikimų ... Kur tie jūsų "intelektualai" ? :) - gal "psichologas" pūras "išsprendęs situaciją iš lavastės straipsnių" ir nė nemėginęs bent pamatyti iš arčiau mergaitę, jau nekalbant apie pabendravimą ?...
  ... Tvora, miela vištele, turi dvi puses - vienoje mes, o kitoje jūs... Bet peržvelgus esančius vienoje ir kitoje pusėje - galima drąsiai teigti, kad "patvoriniais" arba kitaip tariant - "runkeliais" ir padugnėm esate jūs.... O mes tie, kurių bijo tie kurie jums plauna smegenis... Ir mes jau ateinam :)

  Publikavo Andrius, 2012 birželio mėn. 19 d. 21:02 (prieš 9 metus)

 • o čia žemiau foto viniukas vaikystėje?.. Matyt, kad ir jis toje „pedpartijoje“.. Joooo, jūs tikrai „laimėsit“ rinkimus...

  Publikavo diniukas, 2012 birželio mėn. 19 d. 13:25 (prieš 9 metus)

 • tiesa, as nuo pirmos akimirkos supratau, kad si pedofilijos istorija isgalvota, siekiant pazeminti ir ibauginti Laimute, ir atimti is jos dukra. O tie seimo nariai- apsimeta sapais, kad atseit dirba, jie manau, nekvaili, bet tiesiog tikisi is violetiniu balsu, nes ju populiarumas baigesi.

  Publikavo tikra, 2012 birželio mėn. 19 d. 10:36 (prieš 9 metus)

 • atgaiva sielai, ačiū. Kristų kryžiavo minia, Poncijus Pilotas tarė "jame nėra kaltės", minia šaukš"ant ktyžiaus" tą patį daro patvorio minia su motina, kurios kaltės teismai nerado(3 teismai ar daugiau). Dvasiškai žmonės tie patys kaip prieš 2000metų.

  Publikavo Levita, 2012 birželio mėn. 18 d. 19:59 (prieš 9 metus)

 • Ponas Vinakurai ,jūs turbut užmygot ant savo rašlevos laurų ir gyvenate stebuklų arba fantastikos pasaulyje,jeigu nematote kas vyksta realiame gyvenime,čia jūs taip nusipaistėt ,kad net koktu skaityti.Atleiskit už jums nepriimtinus žodžius,bet kitaip negaliu .

  Publikavo geras, 2012 birželio mėn. 18 d. 15:51 (prieš 9 metus)

 • Andriau, Arkadijus Vinokūras niekados nesutiks su tuo, kad jis idiotas su iniciatyva, отмарозок. Jis pats save laiko didžiu menininku, kurio mintys lenkia laiką ir bus suprastos mažiausiai po šimto metų. Tuomet bjaurusis ančiukas virs gulbinu. Jis pats save laiko didžiu intelektualu, eksperimentatoriumi - genialiu. Todėl jokie argumentai, jo negali pasiekti. Jis kaip Galilėjus, kurį gali ant laužo vęsti, o jis vistiek kartos: o ji visdėlto sukasi!
  Todėl yra patarlė: duok durniui kelią. Nes kuo blogiau apie jį rašysi, jis tuo labiau jausis didžiu menininku, nesuprastu intelektualu ir t.t. Vardan savo proto tiesos, teorijos tokie gali ir į mirtį eiti. Iškėlęs galvą eis. Tokių neįmanoma pertikinti, jie jautrūs tik savo proto teisingam supratimui. Breivikas su savo idėjomis, Hitleris su savo teorija apie aukščiausią žmonių rasę ir Arkadijus Vinokuras tik žemesnio lygio, Jis nepavojingas tik pliurpalai. Tegu reiškiasi, vistiek viskam yra riba.

  Publikavo Marius, 2012 birželio mėn. 17 d. 23:11 (prieš 9 metus)

 • Teisingos mintys.

  Publikavo Kipišas, 2012 birželio mėn. 17 d. 16:20 (prieš 9 metus)

 
Archyvas
© Arkadijus Vinokuras, 2011 - 2021 | www.vinokuras.lt | Web Sprendimas: ATO.lt design