Susisiekite su manimi: arkadijus@vinokuras.lt
Arkadijus Vinokuras
Arkadijus Vinokuras - Užrašas
Blogas » L. Stankūnaitės atsakymas

L. Stankūnaitės atsakymas

Paskelbta 2012 balandžio mėn. 30 d. | 7 koment.

Labas vakaras Arkadijau,

Noriu visų pirma pasidžiaugti ir padėkoti Jums Arkadijau, kad parašėte.
Smagu, kad dar yra savo nuomonės besilaikančių ir nebijančių garsiai
išsakyti žurnalistų. Nebijančių sakyti, ką mato žiūrėdami  į mūsų Lietuvą ir jos vadovus. Gerbiu Jus ir žaviuosi!

Jau seniai esu sakius, kad mano dukrytė visiems giliai vienodai "rūpi". Tie
vaizdingi piketai, koncertai ir dar bala žinia kas, tai tik kiekvieno iš susirinkusių bei kitų ten esančių asmenų savo asmeninių interesų ir tikslų patenkinimas.

Tas tai taip, aš viena, ir jau ilgus metus, o jie su Prezidentės palaikymu irpralošinėja, nors aišku,  dabar,  kai negaliu pasiimti dukrytės dėl pareigūnų bailumo, tai jaučiasi tikriausiai kaip 9 danguje ir džiaugsmo, kad savo buvimu tarsi vykdo perversmą. Nebūtų juokinga, jei nebūtų graudu.

O man patiko vienos moters papasakota man  viena istorija. Esmė pasakojimo maždaug tokia: „Vyras gavo 2 vokus, kuriuos jam davė  vienas žynys. Sakė perskaityti pirmą  laišką, kai ves ir bus laimingas, kitą - kai bus labai blogai. Vyrui labai pradėjo sektis jis vedė, sulaukė vaikučių, pasistatė namą. Tuomet  Jis prisiminė apie žynio duotus vokus. Atidarė pirmą voką ir jame perskaitė  - "Visada taip nebus". Vieną dieną įvyko katastrofą jo gyvenime, žuvo autoavarijoje jo šeima. Tuomet jis atidarė antrąjį voką. Jame pamatė  užrašą "Visada taip nebus".

 

Taigi ta frazė "Visada taip nebus" man labai patiko kaip ir Jūsų draugo minėta frazė.   Ji mane  labai palaiko ir teikia vilties, kad visada taip nebus:)!

Pabaigai noriu palinkėti sėkmės Jūsų darbuose !

Pagarbiai, Laimutė Stankūnaitė

www.stankunaite.lt
www.stankunaite.com


Publikuoti komentarą

Komentarai

 • Kas žino, Tomai, kas trauks žiūrovą, o kas ne? Kiekvienais meatis spėjame vis iš naujo kokio formato ar stiliaus dainos bus gerai vertinamos. Kokia, taip vadinama, sekmės formulė? Jei dainininkas(ė) nekopijuoja ankstesnių metų Eurovizijos atlikėjų pasirodymų, jei daina yra netipiška Eurovizijai, plius melodinga ir atlikėjas charizmatiškas-to pilnai pakanka, kad galima būtų prognozuoti jam sėkmę. Šitame braliukų pasirodyme man labiausiai įsiminė atmosfera kuriama scenoje, vaikiškai liūdnos aishia akys ir statiškas jos trypimas vienoje vietoje. Melodija gan įsimenanti, graži, bet jos išpildymas tai šiaip sau. Ir toks įspūdis, kad daina jau kažkur girdėta. Jokios gyvybės, energijos akyse, jokio kontakto su publika. Blanki dainininkė, blankus pasirodymas. Nieko originalaus, savito.

  Publikavo Eleonor, 2013 liepos mėn. 12 d. 06:47 (prieš 8 metus)

 • Niekas netiki Stankunaite. Ji uzsimaskavusi kale pardavinejanti savo nuosava vaika. Kaip sitai galima daryti, ar ji turi bent kiek sazines. Zmones ir prezidente gelbekite mergaite nuo sitos beprotes, nepasiduokite manipuliacijomis.

  Publikavo Birgita, 2012 gegužės mėn. 01 d. 01:23 (prieš 9 metus)

 • cia aisku ne stankes zodziai, vien jos puslapi galima filmuota video pamatyti kaip ji sneka lyg eilerasti deklamuodama

  Publikavo ash, 2012 balandžio mėn. 30 d. 23:00 (prieš 9 metus)

 • Dziaugiuosi už Laimutę.Malonu kai palaiko toks žmogus.

  Publikavo Viktorija, 2012 balandžio mėn. 30 d. 21:08 (prieš 9 metus)

 • Jums turetu buti labai geda... vienapusiski, bukaprotiski straipsniai.

  Publikavo Milda, 2012 balandžio mėn. 30 d. 19:51 (prieš 9 metus)

 • Aš pritariu Laimutei ir taip pat džiaugiuosi,kad yra tokių puikių žurnalistų, nebijančių pasakyti tai ką supranta ir logiškai išmąsto. Sėkmės Laimutei ir Jums ! Iš tikrųjų visada taip, kaip šiandien tikrai nebus, bet gerąja prasme. Vilties ir tikėjimo !

  Publikavo Janina, 2012 balandžio mėn. 30 d. 18:02 (prieš 9 metus)

 • ACIU, kad yra tokiu drasuoliu, kaip Jus, zurnaliste . Sekmes !!!Atrodo, isjudinsit pamatus...

  Publikavo Margarita, 2012 balandžio mėn. 30 d. 17:38 (prieš 9 metus)

 
Archyvas
© Arkadijus Vinokuras, 2011 - 2021 | www.vinokuras.lt | Web Sprendimas: ATO.lt design